UV BASKI

UV Baskı Nedir? Nasıl Yapılır?

UV (ultra viole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar. UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar.

UV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir.

UV baskı diğer baskı türlerine göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

BERSU REKLAM uv baskı çözümü ile usb belleklere, kart usb, baskılı kalem, baskılı defter, baskılı anahtarlık gibi bir çok ürüne uv baskı yapılabilmektedir. UV baskı dış mekandaki hava şartlarına daha dayanıklı olup, solma, yıpranma gibi durumlar daha geç yaşanmaya başlar.

Promosyon Usb bellek çeşitlerimiz arasında, metal usb bellek, plastik usb bellek, deri usb bellek, ahşap usb bellek, özel üretim usb bellek, kalem ve fonksiyonel bellek, vip usb bellekler ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. BERSU REKLAM, UV baskının yanı sıra, tampon baskı ve serigrafi baskı çözümlerini de sunmaktadır. Bu sayede firmanız için ihtiyacınız olan promosyon ürünlerini tek bir adresten temin edebilirseniz.

UV BASKI ÖRNEKLERİMİZ;